Föremål som liknar grafiska blad Diverse
8005 Grafiska blad
modell äldre, diverse lösa blad
Såld: 2.800 kr
Såldes den 1 april 2024
4012 Grafiska blad
Såld: 700 kr
Såldes den 6 mars 2023
7519 Grafiska blad
diverse äldre, oramade lösa blad
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022
3277 Grafiska blad
10 st, Signerad, diverse, oramade lösa blad
Såld: 150 kr
Såldes den 13 juni 2022
9135 Grafiska blad
Diverse, Frankrike, 1800-tal
Såld: 1.600 kr
Såldes den 16 mars 2020
9227 Grafiska blad
Fåglar, diverse i mapp
Såld: 200 kr
Såldes den 9 december 2019
1046 Grafiska blad
Såld: 600 kr
Såldes den 25 november 2019
9481 Grafiska blad
diverse, 10 st, lösa blad
Såld: 100 kr
Såldes den 14 oktober 2019
5123 Grafiska blad
parti diverse, ca. 70 st. Bladets mått: ca. 50x35
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2019